15 – 16 Haziran 2. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Robotik Cerrahi Kursu

 


Değerli Meslektaşlarım,
2. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Robotik Cerrahi Kursu 15-16 Haziran tarihlerinde İstanbul Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar kampüsü’nde yapılacaktır. Mart ayında gerçekleştirdiğimiz 1. Kurs sonrası gelen geri bildirimler sonucu kursu daha da geliştirerek bazı değişiklikler yaptık. Üç aşamalı olarak gerçekleşecek olan kursta belirlenen adaylar ilk aşamada www.davincisurgerycommunity.com sitesindeki online eğitimi tamamlayacaklardır. 2. aşamada ön eğitim merkezlerinde genel ameliyathane düzeni eğitimi alacak adaylar, yukarıda belirtilen günlerde gün başı 5, toplam 10 kişi olarak 3. basamağı tamamlayacaklardır. Bu kurstaki eğitimin amacı ilk 2 aşamadaki genel ön eğitimi takiben dişi domuzlarda pelvik bölge rekonsrüktif girişimleri üzerinde çalışmaktır. Bu kursun düzenlenmesi yönünde ilk fikri oluşturmamızı sağlayan Prof. Dr. Ali Rıza Kural’a; yoğun hazırlık döneminde sağladıkları katkı ve merkezlerinin bize açılmasını sağlayarak verdikleri destek nedeniyle Prof. Dr. Haluk Akpınar, Prof. Dr. İlker Şen, Doç .Dr. Adnan Şimşir, Doç. Dr. Ömer Gülpınar ve Dr. Burak Argun’a; bu kursların gerçekleşmesi için her türlü kolaylığı sağlayan Acıbadem Üniversitesi CASE eğitim merkezi ilgilileri ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Kursa katılacak tüm katılımcı arkadaşlara başarılı bir kurs dilerken, Nobel İlaç firmasına kursa sağladıkları destekten dolayı ayrıca teşekkür ederim.
Prof. Dr. Oktay Demirkesen
Kontinans Derneği Başkanı

 


Değerli meslektaşlarım,

2. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Robotik Cerrahi Kursu 15-16 Haziran tarihlerinde Istanbul Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar kampüsü’nde yapılacaktır. Mart ayında gerçekleştirdiğimiz 1. Kurs sonrası gelen geri bildirimler sonucu kursu daha da geliştirerek bazı değişiklikler yaptık. Üç aşamalı olarak gerçekleşecek olan kursta belirlenen adaylar ilk aşamada www.davincisurgerycommunity.com sitesindeki online eğitimi tamamlayacaklardır. 2. aşamada ön eğitim merkezlerinde en az bir gün simülatör ve genel ameliyathane düzeni eğitimi alacak adaylar, yukarıda belirtilen günlerde gün başı 5, toplam 10 kişi olarak 3. basamağı tamamlayacaklardır. Bu kurstaki eğitimin amacı ilk 2 aşamadaki genel ön eğitimi takiben 3. aşamada dişi domuzlarda pelvik bölge rekonsrüktif girişimleri üzerinde çalışmaktır.
Yoğun hazırlık döneminde sağladıkları katkı ve merkezlerini bize açarak verdikleri destek nedeniyle Prof. Dr. Haluk Akpınar, Prof. Dr. İlker Şen, Doç. Dr. Adnan Şimşir, Doç. Dr. Ömer Gülpınar ve Dr. Burak Argun’a çok teşekkür ederim. Kursa katılacak tüm katılımcı arkadaşlara başarılı bir kurs dilerken Nobel İlaç firmasına kursa sağladıkları destekten dolayı ayrıca teşekkür ederim

 

Prof. Dr. Oktay Demirkesen
Kontinans Derneği Başkanı